Duben 2010

~Aspirin --> Fujtabléé!

23. dubna 2010 v 17:58 | Frosty~[eS]* |  Frosty´s diary...
* || www.Frosty-Queen.blog.cz" class="center"]
Ahojky :))!
Trošku mě bolí hlava a vzala jsem si Aspirin (poprvé v životě)! Já jsem si myslela, že se potento :D. Neskutečná hrůza :D. Blééé! Já to nějak špatně spolkla a na chvilku mi zůstal v krku. Moje chyba, ale já za to nemůžu, že ten lék vyrobily tak s odpornou chutííí! Já raději Ibalgin :D. Takový žůžovoučký... :* Prostě nikdo tomu neodolá :D. Já když jsem byla ještě prckoo, já vždycky: ,,Mami můžu sníst tuhle lentilku?" =P Tak co vy na to? Ibalgin vs. Aspirin! Huhu mi hrabe! :D O5. Tady dělám kampaň na léky :D. Jsem jak Ti politici :D. ČSSD: Vrátíme Vám Elvise! Pivo za 2 kč. ČČ... Já Ti ani nevím, přijde mi to nehorázně trapný. Vlézt těmihle řečičkami lidem do prd.. Stejnak v té vládě nic nedělaj :/! Vlček krade peníze jak straka, politici dostávaj mzdu tak 50 000 kč měsíčně? A my? My tady makáme, a to ještě ve škole :D. Hey, já myslím, že asi studovali všichni na VŠ v Plzni :)). Ale všichni jako nee, ale většina :D. Nepřipadá Vám to taky? :D:D

Vaše Frosty~[eS]*

~Ovečka Shaun

19. dubna 2010 v 18:38 | Frosty~[eS]* |  Frosty´s diary...
* www.Frosty-Queen.blog.cz" class="left"]
Hi, Guys!
Dneska jsem po dlouhé době koukla na Kouzelnou školku :)). Upřímně bylo to docela brýýý :D. Ale stejnak nejlepší je Můj Kamarád Timmy, Ovečka Shaun a Garfield a jeho přátelé - Nejlepčííí!^^ Si připadám jak malý dítě :D. Ale furt se koukám a nikdy mě to asi neomrzí... Už to vidím, v 6Oti letech: Dědulóóó pusť mi Ovečku Shaun, já to chci viděěět! Hey, tak tohle je moc :)). Ještě vědět, jestli se vdám. Ale kašlu na to! Vdávat se nechci! :P Kdo by jenom o tom vrznul - zabijůůů! xD.  Teď v telce je ULICE. Je tam nějaká aférka. WoooW! Moc Ulici nesleduju, přijde mi to jako ztráta času... Já raději Venkuuu :))! Hrát si se psem, pošťuchovat ji a hrát s ní na babu :D:D. Ano, se psem se to dá hrát :D. Vždycky když do psa šťouchnu začne šíleně běhat :D. To asi dělá jenom náš pes :D. Ale když do mě někdo šťouchne, tak křičím jak divá a taky začnu běžet jak kachnaa :D. Asi ten pes to má po mě :D. *Pošuciii* Tak jdu, Páááá! :))

Vaše Frosty~[eS]*

~Ener a lá Gie!

18. dubna 2010 v 12:45 | Frosty~[eS]* |  Frosty´s diary...
* || www.Frosty-Queen.blog.cz" class="left"]
Bueno Dia!
Jak pak se daří? Jaký byl oběd? Zase tady někomu jeblo xD. *Neřešte to.. xD* Vzbudila jsem se v 7:30. Na stole mi ležel Enerdži drink :D (Energy Drink). Vypila jsem celou plechovku a cítím se báječně :D:D. Od půl osmé lítám po domě, po zahradě, krmím krtky a bořím krtince :D. Máme je totiř¨ž požehnaně :D. Ale což.. Hojnost je hojnost! A to se cení. :D Páni, jsem jak zfetovaná :D. Štěstí, že jsem ještě nepila Kafe :D. Kdyby jo, byla bych jako Forrest Gump, který běžel přes celou Ameriku  :D. Já bych oběhla celou Zeměkouli a to ještě 3x :D. Mám dost... Trď se asi bezhlavě vrhnu na ty vaše koomenty. Adios!

Vaše Frosty~[eS]*

~Dnes znamená včera a kde dnes, znamená zítra

17. dubna 2010 v 15:39 | Frosty~[eS]* |  Frosty´s diary...
Salut! Prostě Čaio, lidi!
Jsem z5 :)). Joo jsem hrozná, že na měsíc někam odejdu a nedám ani vědět. To proto že je venku hezky, nádherně, slunečně, krásně, přepěkně, překrásně, no prostě KRÁSNĚ! :D Nechtělo se mi trčit jenom u počítače. A  také toho ani nelituju :)). Udobřila jsem s kámoškou, našla si nový kamarády a prostě dalších mnoho pozitivních věcííí^^. A proč jsem se vrátila z5 k blogu? Tenhle blog jsem si hodně oblíbila a nechtěla bych ho jen tak vyhodit jako kus hadru. Poznala jsem tady mnoho skvělých lidiček :)). Doufám, že si na mě matně vzpomenou a budem si dál psát :))*. Pak mě taky z5 přivedlo ty vaše komentáře <3. Jste táák milý :)). Možná mi jebe, ale mě je to fuk :)). Tak jsem se rozhodla začít od znova... Udělala jsem nový design :)). Líbí se mi, ale furt to není ONO! Něco tam furt chybí! Chjo, já si furt na něco stěžuju :D! Tvl, co budu dělat v důchodu? To si snad budu stěžovat, že složenky jsou mírně nakloněné, nemají správný odstín barvy, nebo že ta co mi tu složenku podávala neměla vyčištěný ruce? Heh, to by mě museli zavřít do blázince :D. Ale stejnak si tam budu stěžovat, že maso mají nedopečené a neúplně okořeněné :D. Páni, oni všichni ze mě zešílej :)). Ale mě by to nevadilo... Sedla bych a pozorovala kolem sebe lidi, jak se mi snaží uvařit správné šmrncové jídlo! :D Ááá pryč od mých nesmyslných kecůůů...! Lidi, nevíte kolik věcí mi lítá hlavou! Je toho teda hodně, takže se raději s vámi rozloučím než vás tady zabijuu svými kecami :D:D.

Vaše Frosty~[eS]*